Badanie ostrości widzenia

Uwaga nowość!!! Zapisz się na badanie wzroku do dowolnego salonu Eko Optyk.

Kliknij przycisk aby przenieść się do panelu rejestracyjnego.

Kompleksowe badanie wzorku

Refundowane badanie wzroku

Czy regularnie badasz swój wzrok? Wady wzroku są dość dobrze kompensowane przez zwiększony wysiłek mózgu, ale dzieje się to kosztem obniżonej zdolności do wyraźnego widzenia, utrudnia koncentracje, powoduje szybsze męczenia się i ból głowy.

W przypadku wykrycia wady istotne jest prawidłowe dokonanie jej korekcji przez specjalistę. Nie można zatem samemu dobierać sobie korekcji wzroku poprzez kupowanie okularów na bazarze lub w aptekach, czy też soczewek kontaktowych przez internet.

Szkła-korekcyjne-oprawki-znanych-marek-Ekooptyk

Dobierzemy okulary pasujące do Ciebie i korygujące Twoją wadę wzroku.

W gabinetach Eko Optyk bazujemy na specjalistycznej wiedzy pracowników: optyków, optometrystów i okulistów oraz nowoczesnym sprzęcie, aby odpowiednio korygować wady wzroku naszych klientów.

Jak wygląda badanie wzroku?

Badania-optometryczne-wzroku-Ekooptyk-Warszawa

Aktualnie aby wybrać i zakupić odpowiednie okulary korekcyjne nie musisz iść do okulisty na badanie wzroku. Profesjonalnych salony optyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt oferują diagnostykę wad i schorzeń wzroku.

W Eko Optyk wykonujemy komputerowe badanie wzroku metodą obiektywną i subiektywną, a także inne badania specjalistyczne. Pracujemy wyłącznie na branżowych urządzeniach  od renomowanych producentów: Essilor, Nidek, Nikon, Topcon, Zeiss.

***Gwarantujemy bezpłatną wymianę soczewek
w razie niedostosowania się do zalecanej korekcji.***